Sprzątanie biur Łódź

sprzątanie_łódźEkipa sprzątająca biura powinna przede wszystkim wykonywać czynności sprawnie, profesjonalnie i na wysokim poziomie. Jeśli poszukujesz właśnie takiego usługodawcy – Ekipy oferującej sprzątanie biur – Łódź i okolice – dobrze trafiłeś! Zespół specjalistów firmy DAMART zajmuje się sprzątaniem biur w różnych godzinach – zależnie od potrzeb i preferencji Klienta. Wykorzystujemy tylko najlepsze odkurzacze, sprzęty i środki czyszczące. Sprzątanie biur łódzkich to nasza specjalność!

Naszymi Klientami są firmy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie oraz inne jednostki. W ramach usług wykonujemy sprzątanie klatek schodowych – zamiatanie i mycie, mycie lamperii, sprzątanie ciągów komunikacyjnych w piwnicach, sprzątanie i utrzymywanie w czystości różnych elementów wyposażenia biur – kaloryferów, skrzynek pocztowych itp.

Dlaczego my?

  • Sprzątamy szybko, solidnie, bardzo dokładnie i profesjonalnie – zaufały nam już dziesiątki Klientów korporacyjnych
  • Jesteśmy uczciwi – nasza ekipa sprzątająca to profesjonaliści bez nałogów, przykładający ogromną wagę do jakości świadczonych usług
  • Stosujemy różne metody i środki czyszczenia – używamy środków chemicznych lub środków bez chemii, ekologicznych i przyjaznych alergikom
  • Jesteśmy elastyczni – dopasowujemy godziny pracy do potrzeb Klienta

Wykonujemy także sprzątanie mieszkań i pranie dywanów – Łódź i okolice.

Częste pytania:

Dlaczego tak ważne jest wybranie profesjonalnej ekipy sprzątającej biura?

Biuro to wizytówka firmy. Niedopuszczalne byłoby, aby Klient, wspólnik czy nawet kandydat, który przyszedł na rozmowę o pracę zobaczył niedomyte okna czy kurz w kątach. Sprzątanie biura wykonane profesjonalnie daje efekt na długo. Poza tym dobra ekipa sprzątająca jest godna zaufania. Jest to szczególnie ważne w firmach. Jeśli znajdziemy specjalistów wykorzystujących najwyższej jakości sprzęt i innowacyjne środki czyszczące możemy być pewni, że nasze biuro w Łodzi będzie wysprzątane perfekcyjnie.

Wynająć firmę sprzątającą czy zatrudnić pracownika?

Zadając sobie takie pytanie przede wszystkim musimy sobie uzmysłowić, że każda zatrudniona osoba prywatna – nawet jeśli pracuje u nas raz w tygodniu lub wieczorami – musi mieć podpisaną umowę o pracę lub co najmniej umowę cywilnoprawną. W innym przypadku pracowałaby w naszej firmie na czarno, co byłoby dla niej bardzo niekorzystne, a firmę narażałoby na poważne konsekwencje prawne i finansowe. Wielu Klientów korporacyjnych decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnej ekipy wykonującej sprzątanie biur – Łódź. Dlaczego takie rozwiązanie jest bardziej korzystne? Przede wszystkim dlatego, że zlecając wykonanie sprzątania specjalistom decydujemy się na profesjonalizm, wysoką jakość, szybkość pracy i rzetelność. Firma wystawi nam fakturę, którą będziemy mogli wrzucić w koszty – za zatrudnienie osoby prywatnej trzeba by było jeszcze zapłacić składki. Oczywiście przedstawiciele wielu przedsiębiorstw zatrudniają pracowników, z których są bardzo zadowoleni – inni jednak powierzają sprzątanie biura Łódź ekipie sprzątającej, co przynosi jeszcze większe korzyści.

KONTAKT
Damart - Sprzątanie i pranie dywanów - Łódź

Dawid Bałasz

tel. 513-182-549

biuro@damart-sprzatanie.pl

Pranie dywanów Łódź / Sprzątanie Łódź / Sprzątanie mieszkań Łódź / Sprzątanie biur Łódź